Czytających: 5083

Wałbrzych: Zapaśnicy powitali wiosnę

Środa, 20 kwietnia 2016, 13:31
W hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina w Wałbrzychu odbył się XXIV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy „Powitanie Wiosny”.

ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych zorganizowało kolejny już turniej zapaśniczy dla Dzieci i Młodzików, w którym wzięło udział 140 zawodników z 13 klubów z kraju i zagranicy.

Wśród nich startowali młodzi zapaśnicy ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych zajmując następujące miejsca w swoich grupach wiekowych: miejsce I w kategorii do 32 kg zajął Miś Jakub, w kat. 35 kg Ropiak Mateusz, 38 kg Wawrzyszyn Oskar, natomiast miejsca II drugie zajęli: w kat. 29 kg Przybylski Dominik, w kat. 32 kg Kacica Jordan, w kat. 38 kg Chojnacki Krystian, a III miejsca wywalczyli: w kat. 42 kg Kaczor Mateusz oraz w kat do 100 kg Obuchowski Filip.