Piątek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 2279
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zapowiada się ciekawy Wiosenny Weekend w Galerii Victoria

Poniedziałek, 7 marca 2011, 7:21
Aktualizacja: 7:24
Autor: PAW
Wałbrzych: Zapowiada się ciekawy Wiosenny Weekend w Galerii Victoria
Fot. red
W sobotę i w niedzielę, 12 i 13 marca 2011 roku, w Galerii Victoria w Wałbrzychu odbędzie się wyjątkowy Wiosenny Weekend, podczas którego klienci centrum handlowego będą mogli w sposób szczególny zadbać zarówno o swoje zdrowie, jak i urodę.

Z tej okazji do Galerii Victoria zostały zaproszone instytucje i firmy będące ekspertami w tej dziedzinie, czyli Telemedycyna Polska S.A., “Uzdrowisko Szczawno-Jedlina” S.A., Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A., Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, a także firmy kosmetyczne, takie jak: Avon i Oriflame oraz sieci drogerii Douglas i Rossmann, które wspólnie ze swoimi partnerami, renomowanymi producentami kosmetyków, zaprezentują nowości w zakresie pielęgnacji i upiększania ciała. Atrakcje będą czekać na klientów Galerii Victoria w sobotę, 12 marca, w godzinach 14.00-18.00 oraz w niedzielę, 13 marca, w godzinach 10.00-18.00.

- Z okazji zbliżającej się wiosny, Galeria Victoria przygotowała dla swoich klientów liczne atrakcje, które pozwolą im zadbać o zdrowie oraz urodę. Chcemy aktywnie uczestniczyć w podnoszeniu standardu życia mieszkańców Wałbrzycha i okolic, dlatego bardzo chętnie organizujemy akcje związane z profilaktyką i promocją zdrowia. Dodatkowo, z okazji Dnia Kobiet specjalnie dla Pań, przygotowaliśmy prezentacje oraz konkursy związane z pielęgnacją ciała. Gorąco zachęcam wszystkich do odwiedzania Galerii Victoria w Wiosenny Weekend i wzięcia udziału we wszystkich przygotowanych przez nas akcjach – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor ds. operacyjnych i marketingu Galerii Victoria.

Przez cały Wiosenny Weekend w Galerii Victoria będzie działało stoisko Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, gdzie pełnoletni mieszkańcy miasta oraz okolic będą mogli oddać krew oraz dowiedzieć się, jak można zostać dawcą szpiku kostnego. Punkt poboru krwi zostanie uruchomiony w centrum handlowym już po raz drugi i będzie działał w godzinach od 10.00 do 16.00.
- Z przyjemnością włączamy się w każdą akcję, która promuje zdrowie, a przy okazji której możemy zachęcić mieszkańców naszego regionu do oddawania krwi. Przypominam także, że za naszym pośrednictwem można zostać również dawcą szpiku kostnego. Badanie w tym zakresie jest bezbolesne – powiedział Piotr Popławski, zastępca dyrektora Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

Dodatkowo, w niedzielę 13 marca, w godzinach 10.00-18.00 klienci Galerii Victoria będą mogli skorzystać z możliwości wykonania bezpłatnych badań EKG oraz poziomu cholesterolu we krwi, jak również zasięgnąć porady lekarza specjalisty i dietetyka. Badania zorganizowane zostaną w ramach projektu „Zadbaj o swoje serce!”, przygotowanego i prowadzonego przez firmę Telemedycyna Polska S.A. z Katowic.
- Głównym celem akcji jest ułatwienie dostępu do lekarzy oraz profilaktyka kardiologiczno-dietetyczna w zakresie wykonywania badań EKG, badań cholesterolu, obliczania wskaźnika BMI, pomiaru ciśnienia, wskazań właściwej diety oraz zapobiegania nadciśnieniu tętniczemu i nadwadze. Pacjenci są również diagnozowani pod kątem stwierdzenia czynników ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca oraz zawału mięśnia sercowego – powiedziała Anna Adamkiewicz, menedżer projektu.

Zarówno w sobotę, jaki i w niedzielę, w godzinach od 14.00 do 18.00 w rotundzie Galerii Victoria zostanie zorganizowana Akademia Zdrowia i Urody, w ramach której klienci będą mogli wysłuchać ciekawych porad oraz porozmawiać z ekspertami na tematy związane ze zdrowiem i urodą. Odwiedzający centrum handlowe w Wiosenny Weekend będą mogli skorzystać również z indywidualnych porad przy stoiskach przygotowanych przez firmy i organizacje uczestniczące w projekcie. Akademia Zdrowia i Urody to nowe, cykliczne przedsięwzięcie, które będzie organizowane w Galerii Victoria co najmniej raz na kwartał.

Kolejną atrakcją w ramach Wiosennego Weekendu, skierowaną przede wszystkim do Pań, będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych porad kosmetycznych, zapoznania się oraz wypróbowania nowych kosmetyków, a także wykonania bezpłatnego makijażu. Z myślą o klientkach centrum handlowego zostanie zorganizowany również specjalny konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczy w dniach 12-13 marca zrobić zakupy w dowolnym sklepie, lokalu gastronomicznym czy kinie za minimum 30 złotych, a następnie wypełnić kupon konkursowy i wrzucić go do specjalnie przygotowanej w tym celu urny. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w niedzielę, 13 marca,
o godzinie 17.00. Nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w komfortowym hotelu Zdrój Wojciech w Lądku Zdroju z możliwością skorzystania z kąpieli w leczniczych źródłach i pakietu zabiegów. Pozostałe nagrody to karnety na zabiegi zdrowotne i upiększające w “Uzdrowisku Szczawno-Jedlina” oraz upominki od firm kosmetycznych i najemców Galerii Victoria.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group