Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2537
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty fotograficzne do CK–MBP w Głuszycy

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Piątek, 1 lutego 2013, 12:57
Autor: red
Fot. PAW
Jeśli interesujesz się fotografią artystyczną, reporterską bądź okolicznościową, jesteś w wieku od 18–stu do 25–ciu lat i jesteś nieaktywny zawodowo (uczysz się), zapisz się na warsztaty fotograficzne. Oprócz tajemnic fotografii, poznasz także zasady prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Udział w zajęciach bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 4 lutego w CK–MBP.

Podczas warsztatów uczestnicy zgłębią techniki wykorzystywane w fotografii, poznają zasady pracy z ludźmi podczas sesji fotograficznych oraz zaawansowane techniki obróbki graficznej zdjęć. Uczestnikiem projektu może być osoba nieaktywna zawodowo (osoba ucząca się) w wieku od 18-stu do 25-ciu lat, zamieszkująca gminę Mieroszów lub Głuszyca. W każdej z gmin w projekcie uczestniczyć będzie 5 pań i 5 panów. Projekt przewiduje dziewięć spotkań w okresie od lutego 2013 r. do września 2013 r. (54 godziny zajęć z profesjonalnym fotografem).

Zapisy w Centrum Kultury-MBP, tel. 74/8456-334.

Warsztaty realizowane przez Powiat Wałbrzyski w ramach projektu ,,Kreatywnie i niepowtarzalnie – w poszukiwaniu własnego stylu. Etap I. Warsztaty fotografii artystycznej, reporterskiej i okolicznościowej w Gminach Głuszyca i Mieroszów".

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group