Niedziela, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 3344
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zaraz wystartują

Niedziela, 3 września 2023, 8:44
Aktualizacja: 8:44
Autor: red
Wałbrzych: Zaraz wystartują
Fot. organizatorzy
Organizacja tak dużej imprezy jak Toyota Półmaraton Wałbrzych wiąże się z chwilowymi utrudnieniami komunikacyjnymi. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Tegoroczna trasa przebiega następującymi ulicami:
START: Plac Magistracki/Rynek -> Słowackiego -> Kolejowa -> Chrobrego -> Armii Krajowej -> Wrocławska -> Główna -> Kusocińskiego -> OBWODNICA -> Kolejowa -> Wysockiego-> Stara Kopalnie -> Wysockiego -> Sikorskiego -> Niepodległości -> Mickiewicza ->Garbarska-> Moniuszki -> Rynek -> Gdańska-> META: Plac Magistracki

Utrudnień w ruchu ulicami Wałbrzycha możecie spodziewać się Państwo w godz. 9.00 – 14.00. Najszybciej udrożnimy komunikację pomiędzy dzielnicą Piaskowa Góra a Stary Zdrojem i Centrum Miasta (do ul. Kolejowej) - tu utrudnienia potrwają maksymalnie do godz. 11.30.

Komunikacja miejska w kierunku:

Centrum -> Piaskowa Góra będzie odbywać się normalnie do godz. 9.30. Następnie ruch zostanie wstrzymany na około 2 godzinę.

Piaskowa Góra -> Centrum będzie odbywać się normalnie do godz. 9.30. Następnie ruch zostanie wstrzymany na około 2 godzinę.

Centrum -> Biały Kamień będzie odbywać się normalnie do godz. 9.30. Następnie ruch zostanie wstrzymany do około godz. 13.00

Centrum -> Podgórze w obu kierunkach będzie odbywać się normalnie do godz. 9.30. Następnie ruch zostanie wstrzymany do końca biegu do około godz. 13.00

Kierowcy samochodów osobowych jadący w stronę Centrum od godz. 9.00 nie przejadą już ulicą Wrocławską (od Parku Sybiraków ) oraz Armii Krajowej. Zalecamy objazd przez Szczawno-Zdrój/Sobięcin lub Poniatów.

Kierowcy samochodów osobowych jadący w stronę Centrum od godz. 9.00 obwodnicą EUROPEJKA dojadą wyłącznie do zjazdu na ul. Żeromskiego.

Kierowcy samochodów osobowych jadący w stronę Centrum do Białego Kamienia, od godz. 9.00 nie przejadą już ulicą Wysockiego. W tym przypadku zalecamy objazd przez Sobięcin.

Twoja reakcja na artykuł?

3
30%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
6
60%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group