Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2599
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami

Wtorek, 30 września 2014, 6:30
Autor: opr.red.
Region: Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami
Fot. red.
Policjanci z wałbrzyskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 29 lat. W ich miejscu zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli łącznie 200 porcji handlowych amfetaminy. Udowodniono im również handel narkotykami.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, których od jakiegoś czasu podejrzewali o posiadanie i handel środkami odurzającymi. Jeden z podejrzanych to 27-letni mieszkaniec Dziećmorowic. Funkcjonariusze w jego domu ujawnili i zabezpieczyli 50 porcji handlowych amfetaminy. Drugim okazał się 29-latek z Boguszowa Gorc, u którego w mieszkaniu znaleziono prawie 150 porcji tego narkotyku. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

W miniony piątek usłyszeli zarzuty posiadania i handlowania środkami odurzającymi. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Handel zagrożony jest karą nawet 10 lat więzienia.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group