Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4204
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami

Wtorek, 24 października 2017, 8:06
Autor: red
Wałbrzych: Zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami
Fot. KMP Wałbrzych
Blisko 300 porcji handlowych amfetaminy zabezpieczyli kryminalni wałbrzyskiej komendy w trakcie przeszukania mieszkania, należącego do 22–letniego mężczyzny.

Kryminalni wałbrzyskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przez kilka ostatnich dni zbierali informacje, z których wynikało, że mieszkaniec Wałbrzycha może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Z poczynionych ustaleń wynikało, że mężczyzna handluje narkotykami, a nielegalny proceder stanowi źródło jego dochodu. Po upewnieniu się, że mężczyzna przebywa w miejscu zamieszkania, policjanci przystąpili do jego zatrzymania. 22-latek był zaskoczony widokiem funkcjonariuszy. Podczas przeszukania mieszkania 22-latka, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli blisko 300 porcji handlowych amfetaminy. Zabezpieczono również przedmioty, które świadczyło o tym, iż mężczyzna handluje „białym proszkiem”. Ponadto okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest na podstawie Nakazu Przyjęcia do odbycia kary wydanego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu, za popełnione wcześniej kradzieże.

22-latek usłyszał już zarzuty posiadania oraz handlu środkami odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group