Piątek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 2629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zbliża się kolejny Bolton Camp – Football Academy zaprasza do Wronek

Wiadomości: Kraj
Środa, 28 sierpnia 2013, 15:43
Aktualizacja: 15:44
Autor: PAW
Fot. użyczone
Już w październiku 2013 odbędzie się kolejny w tym roku Bolton Camp. To wyjątkowe zgrupowanie piłkarskie, podczas którego odbywają się profesjonalne treningi i zajęcia dla dzieci oraz trenerów prowadzone przez uznanych ekspertów z Wielkiej Brytanii.

Tym razem Bolton Wanderers F.C. International Football Camp Polska 2013 zawita do Wronek. Na doskonale przygotowanych obiektach sportowych wykorzystywanych na co dzień przez Akademię Lecha Poznań, pod okiem brytyjskich i polskich trenerów, przez kilka dni trenować będą młodzi adepci sztuki piłkarskiej. Podczas zgrupowania odbędą się także specjalne treningi oraz szkolenia dla trenerów zajmujących się kształceniem piłkarskim dzieci i młodzieży. Piłkarski camp organizowany jest w Polsce już od kilku lat przez Football Academy, ogólnopolską sieć szkółek piłkarskich dla dzieci, we współpracy z jednym z najlepszych brytyjskich klubów – Bolton Wanderers F.C. Za każdym razem organizatorzy wybierają najlepsze polskie obiekty sportowe, by uczestnicy mogli trenować w możliwie najbardziej komfortowych warunkach. We Wronkach Bolton Camp zagości już po raz czwarty.

Bolton Camp dedykowany jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Zajęcia odbywać się będą w trzech grupach wiekowych - 7-8 lat, 9-10 lat oraz 11-12 lat. Wśród 54 uczestników zgrupowania we Wronkach znajdą się zarówno podopieczni Football Academy, jak i dzieci spoza szkółek. - Uczestnictwo w treningach prowadzonych przez naszych angielskich partnerów to dla zawodników nie tylko wielkie piłkarskie wyzwanie i ciekawa przygoda, ale również szansa na podniesienie umiejętności sportowych oraz językowych – mówi Radosław Soperczak, prezes fundacji Football Academy Group.

Ze względu na duże zainteresowanie tą szóstą już z rzędu, międzynarodową imprezą sportową, zapisy dla dzieci zostały już zakończone. – Mamy już komplet uczestników w każdej z grup wiekowych. Zachęcamy natomiast wszystkich trenerów do wzięcia udziału w naszym zgrupowaniu. Szkolenia trenerskie są otwarte, należy jednak odpowiednio wcześniej się zgłosić – wyjaśnia Radosław Soperczak. Zgrupowania piłkarskie Bolton Camp cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci, jak i trenerów. Dla tych ostatnich to jedyna okazja, by skorzystać ze szkolenia na tak wysokim poziomie, a w dodatku bezpłatnie!
- Podczas Bolton Camp odbędzie się także kolejne oficjalne zgrupowanie naszej reprezentacji, Kadry Polski Football Academy U-10 oraz specjalny trening bramkarski, który poprowadzi sam Sergey Shipowskiy, wybitny autorytet w środowisku bramkarzy – dodaje Radosław Soperczak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group