Piątek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 2415
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zibrow i Lubiński w tandemie

Czwartek, 25 listopada 2010, 18:53
Aktualizacja: Piątek, 26 listopada 2010, 7:59
Autor: Sven
Wałbrzych: Zibrow i Lubiński w tandemie
Andrzej Zibrow (z prawej) poparł w drugiej turze wyborów prezydenckich Mirosława Lubińskiego (z lewej)
Fot. Sławomir Pawlik
Był uścisk dłoni i symboliczne przekazanie programu wyborczego z dedykacją Mirosławowi Lubińskiemu przez Andrzeja Zibrowa.

Wczoraj Bogusława Czupryn poparła Piotra Kruczkowskiego. Dzisiaj Andrzej Zibrow zadeklarował poparcie Mirosława Lubińskiego.
- Kampania wyborcza ma swoje prawa. Toczy się często pod wpływem emocji. Czas jednak ochłonąć i przed II turą dokonać rozsądnego wyboru pomiędzy kandydatami, którzy pozostali w rywalizacji – stwierdził Lubiński i dodał: - Na pewno wiele łączy tych kandydatów, którzy w wyborach wystąpili przeciw obecnemu prezydentowi. Wiele punktów programowych mamy zbieżnych, również z Andrzejem Zibrowem. Teraz jest czas, aby się łączyć, a nie dzielić – zakończył kandydat na prezydenta z ramienia WWS.

Andrzej Zibrow podziękował wszystkim wałbrzyszanom, którzy na niego głosowali oraz pogratulował Mirosławowi Lubińskiemu zwycięstwa w I turze wyborów. Zibrow potwierdził, że czas się łączyć, a nie dzielić.
– Przez kilka godzin debatowaliśmy nad naszymi programami i doszliśmy do wniosku, że jest w nich wystarczająco dużo wspólnych punktów, by podjąć współpracę. Są one zorientowane na wałbrzyszan i zmiany w sposobie zarządzania miastem. Zmiany są potrzebne, a ich gwarantem jest Mirosław Lubiński – zakończył Andrzej Zibrow.

Poparcie dla kandydata WWS podtrzymał również, obecny na konferencji, Prezes Krajowej Partii Emerytów i Rencistów na Dolny Śląsk Józef Świątek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (62) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group