Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3720
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Ziębice z pucharem

Sobota, 22 października 2022, 6:39
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Ziębice z pucharem
Fot. KMP Wałbrzych
„Razem Bezpieczniej” – pod taką nazwą w miniony czwartek w Wałbrzychu odbył się XXIV konkurs finałowy, w którym wzięło udział siedem drużyn młodzieżowych z Hufców Pracy. To zwieńczenie owocnej współpracy, nie tylko pomiędzy Komendantem Wojewódzkim Policji we Wrocławiu, a Komendantem Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy we Wrocławiu, ale przede wszystkim uczniów i policjantów.

W finałowym konkursie dla Hufców Pracy rywalizowało między sobą łącznie siedem zespołów z Dzierżoniowa, Bielawy, Ziębic, Bystrzycy Kłodzkiej, Wałbrzycha, Świdnicy i Ząbkowic Śląskich. Organizatorami imprezy były: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu, Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu oraz Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP we Wrocławiu.

Młodzież konkurowała w części teoretycznej odpowiadając na pytania testowe, oraz w części praktycznej, gdzie prezentowała komiks o tematyce profilaktycznej związanej z prawami człowieka pn. „Czytam, Oglądam, Gram, Czatuję – ale nikogo nie hejtuję”. Konkurs nie stawiał jedynie na rywalizację pomiędzy poszczególnymi drużynami OHP, ale także edukował jego uczestników.

Decyzją składu jury, puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu za zajęcie I miejsca otrzymała drużyna HP z Ziębic, puchar Komendanta Wojewódzkiego OHP we Wrocławiu za zajęcie II miejsca otrzymała drużyna HP ze Świdnicy, natomiast puchar Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu za zajęcie III miejsca przypadł drużynie OSiW z Ząbkowicach Śląskich.

Wszyscy uczestnicy za zaangażowanie i zdobytą wiedzę zostali nagrodzeni drobnymi upominkami i gratulacjami ze strony organizatorów.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group