Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3834
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zima zaskoczyła drogowców

Wtorek, 9 lutego 2021, 9:24
Autor: JAZ
Wałbrzych: Zima zaskoczyła drogowców
Fot. JAZ
Poniedziałek w Wałbrzychu, kierowcy zapamiętają jako jeden z najgorszych w ostatnim czasie. Zima zaatakowała ze zdwojoną siłą. Drogi były nieprzejezdne lub bardzo słabo przejezdne. Skarżyli się wszyscy. Zakopywały się TIRy, autobusy, a nawet piaskarki, których w ciągu dnia było jednak jak na lekarstwo.

Problem rozsierdził mieszkańców. Prezydent Roman Szełemej zareagował i wyszedł naprzeciw potrzebom i obiecał nocne odśnieżanie Wałbrzycha. Jak to wygląda teraz?

Wrocławska została przygotowana dobrze. Da się po niej jeździć, ale wciąż może dojść do korków. Należy uważać na pojazdy ciężarowe, które dość często potrafią zablokować ruch. Dość dobrze odśnieżone były ulice 11 listopada i Noworudzka. Pozytywnie należy ocenić pracę na ulicy Wieniawskiego, Długiej i Broniewskiego. Zaskoczeniem dla kierowców może być jednak tylko w małym fragmencie uporządkowana ulica Główna. Wydaje się, że to duży błąd i brak logiki. Zostawiono fragment drogi, która jest jednym z najważniejszych ciągów komunikacyjnych.

Mniej problemów kierowcy powinni mieć na ulicach Uczniowskiej, Generała Sikorskiego, przynajmniej w części Niepodległości i 1 Maja. Dość dobrze jeździ się po Andersa i Wysockiego. Czekamy na informacje od mieszkańców z innych części miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

1
4%
Cieszy
8
35%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
12
52%
Złości
2
9%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group