Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 3107
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zmarł nasz przyjaciel – Kazimierz Masiuk

Wtorek, 27 grudnia 2016, 15:17
Aktualizacja: Środa, 28 grudnia 2016, 7:58
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Zmarł nasz przyjaciel – Kazimierz Masiuk
Fot. red
Dziś dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Po ciężkiej chorobie zmarł Kazimierz Masiuk – człowiek niezwykle sympatyczny i lubiany, człowiek, którego znało mnóstwo wałbrzyszan. Miał 72 lata.

Kazimierz Masiuk to człowiek zaangażowany jak mało kto w życie Wałbrzycha i Szczawna Zdroju. Zawsze można było go spotkać z aparatem fotograficznym lub kamerą na imprezach odbywających się w naszym mieście czy też uzdrowiskowym Szczawnie Zdroju. Był znakomitym dokumentalistą, który robił to z czystej pasji. Nigdy nie odmówił pomocy, zawsze można było na niego liczyć. Współpracował z wieloma gazetami i portalami, także z naszym.

W przeszłości Kazimierz Masiuk współtworzył Telewizję Errata, później był obecny niemal wszędzie, gdzie działo się w Wałbrzychu coś ciekawego. Zrobił dziesiątki tysięcy zdjęć, upamiętnił wielu wspaniałych ludzi na swoich fotografiach i wiele niepowtarzalnych wydarzeń.

Kazimierz Masiuk od jakiegoś czasu zmagał się z chorobą nowotworową. Zmarł dziś w wieku 72 lat.

W piątek 30 grudnia o godz. 12.00 odbędzie się msza święta w kościele pw. Świętej Anny w Wałbrzychu przy ul. Wieniawskiego. Później na przykościelnym cmentarzu odbędzie się pogrzeb.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group