Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2772
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Znamy terminarz okręgówki

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Środa, 14 lipca 2010, 14:14
Aktualizacja: 14:16
Autor: PAW
Piłkarze już wkrótce wrócą do walki o ligowe punkty
Fot. red
W zbliżającym się sezonie w klasie okręgowej będziemy dopingować szczególnie trzem ekipom z powiatu wałbrzyskiego. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań Górnika Gorce, Juventuru Wałbrzych i Orła Mieroszów.

I kolejka – 15 sierpnia:

Kryształ Stronie Śląskie – Orzeł Mieroszów
Włókniarz Kudowa-Zdrój – Juventur Wałbrzych
Górnik Gorce – Grom Witków

II kolejka – 22 sierpnia:

AKS Strzegom – Górnik Gorce
Juventur Wałbrzych – Zjednoczeni Żarów
Orzeł Mieroszów – Włókniarz Kudowa-Zdrój

III kolejka – 29 sierpnia:

Zjednoczeni Żarów – Orzeł Mieroszów
Pogoń Pieszyce – Juventur Wałbrzych
Górnik Gorce – Stal Świdnica

IV kolejka – 5 września:

Juventur Wałbrzych – Górnik Gorce
Orzeł Mieroszów – Pogoń Pieszyce

V kolejka – 12 września:

Górnik Gorce – Orzeł Mieroszów
Iskra Jaszkowa Dolna – Juventur Wałbrzych

VI kolejka – 19 września:

Juventur Wałbrzych – Sparta Ziębice
Orzeł Mieroszów – Iskra Jaszkowa Dolna
Nysa Kłodzko – Górnik Gorce

VII kolejka – 26 września:

Górnik Gorce – Victoria Świebodzice
Sparta Ziębice – Orzeł Mieroszów
Grom Witków – Juventur Wałbrzych

VIII kolejka – 3 października:

Juventur Wałbrzych – AKS Strzegom
Orzeł Mieroszów – Grom Witków
Zjednoczeni Ścinawka – Górnik Gorce

IX kolejka – 10 października:

Górnik Gorce – Kryształ Stronie Śląskie
AKS Strzegom – Orzeł Mieroszów
Stal Świdnica – Juventur Wałbrzych

X kolejka – 17 października:

Juventur Wałbrzych – Unia Złoty Stok
Orzeł Mieroszów – Stal Świdnica
Włókniarz Kudowa-Zdrój – Górnik Gorce

XI kolejka – 24 października:

Górnik Gorce – Zjednoczeni Żarów
Juventur Wałbrzych – Orzeł Mieroszów

XII kolejka – 31 października:

Orzeł Mieroszów – Unia Złoty Stok
Nysa Kłodzko- Juventur Wałbrzych
Pogoń Pieszyce – Górnik Gorce

XIII kolejka – 7 listopada:

Unia Złoty Stok – Górnik Gorce
Juventur Wałbrzych – Victoria Świebodzice
Orzeł Mieroszów – Nysa Kłodzko

XIV kolejka – 11 listopada:

Victoria Świebodzice – Orzeł Mieroszów
Zjednoczeni Ścinawka – Juventur Wałbrzych
Górnik Gorce - Iskra Jaszkowa Dolna

XV kolejka – 14 listopada:

Sparta Ziębice – Górnik Gorce
Juventur Wałbrzych – Kryształ Stronie Śląskie
Orzeł Mieroszów – Zjednoczeni Ścinawka

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group