Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 3856
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Zniszczył blokadę

Piątek, 28 maja 2021, 9:29
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Zniszczył blokadę
Fot. KMP Wałbrzych
20–letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego w miniony wtorek został zatrzymany przez policję na terenie Wrocławia, po tym jak ukradł towar z marketu budowlanego. Jak się okazało nie był to jego jednorazowy wyczyn.

W październiku 2020 roku na terenie Wałbrzycha w dzielnicy Sobięcin 20-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego zaparkował samochód w miejscu niedozwolonym. Kiedy powrócił do pojazdu zobaczył założoną na koło przez Straż Miejską blokadę. Młodzieniec nie zamierzał zapłacić nałożonej kary i sam zdemontował blokadę kompletnie ją niszcząc. Policjanci z dwójki szybko ustalili sprawcę tego przestępstwa i podjęli czynności zmierzające do jego zatrzymania.

W miniony wtorek 20-latek został zatrzymany na terenie Wrocławia, podczas kradzieży w markecie. O jego zatrzymaniu dowiedzieli się kryminalni z dwójki, którzy natychmiast pojechali po zatrzymanego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W toku dalszych czynności policjanci udowodnili 20-latkowi nie tylko zniszczenie blokady na kwotę 600 złotych, ale także dokonanie 7 kradzieży w jednym z marketów budowlanych na terenie Wałbrzycha. Zatrzymany w kwietniu br. wyniósł z marketu elektronarzędzia o łącznej wartości ponad 4 tysięcy złotych.

Podejrzany przyznał się do zarzucanych czynów. Za popełnione przestępstwa za kraty więzienia może trafić nawet na 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
6
60%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
10%
Smuci
0
0%
Złości
3
30%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group