Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3649
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 13–latkowie też kradną...

Czwartek, 26 stycznia 2023, 10:39
Autor: red
Wałbrzych: 13–latkowie też kradną...
Fot. KMP Wałbrzych
Łącznie czworo młodych złodziei, uchwyconych przez czujnych pracowników ochrony dwóch wałbrzyskich obiektów handlowych, zostało zatrzymanych w miniony weekend przez policjantów pierwszego komisariatu.

W poprzedni piątek około godziny 18:30 policjanci prewencji pierwszego komisariatu otrzymali informację o ujęciu przez pracowników ochrony placówki handlowej przy ul. Długiej w Wałbrzychu dwóch młodych mieszkańców naszego miasta, którzy nie płacąc za zakupy, próbowali wynieść z jednego ze sklepów różnego rodzaju artykuły elektryczne o łącznej wartości ponad 550 złotych. Zaalarmowani o zdarzeniu funkcjonariusze zatrzymali nastolatków w wieku 13 i 14 lat. Towar w stanie nienaruszonym trafił ponownie na półki sklepowe. Młodzi wałbrzyszanie w trakcie czynności procesowych przyznali się do zarzucanego im czynu.

Dzień później w podobnych okolicznościach ujęte na kradzieży w galerii handlowej przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu zostały dwie młode mieszkanki powiatu kamiennogórskiego, które zjawiły się w naszym mieście na tzw. gościnnych występach. Nastolatki wspólnie wyniosły z jednej z drogerii kosmetyki o łącznej wartości ponad 650 złotych. Towar i w tym przypadku w stanie nienaruszonym mógł wrócić na sklep. Trzynastolatki przyznały się do winy. Policjanci po przesłuchaniu przekazali je pod opiekę rodziców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
4
29%
Złości
9
64%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group