Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3731
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 19–latek miał w domu 280 porcji amfetaminy

Poniedziałek, 20 czerwca 2016, 13:44
Aktualizacja: 13:45
Autor: red
Wałbrzych: 19–latek miał w domu 280 porcji amfetaminy
Fot. red
Działania operacyjne wałbrzyskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 19–letniego mężczyzny, który w swoim mieszkaniu posiadał blisko 280 porcji handlowych amfetaminy.

Zatrzymanie 19-latka było wynikiem działań policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. W jego mieszkaniu podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli blisko 280 porcji handlowych sproszkowanej substancji koloru białego. Po przebadaniu okazało się, że jest to amfetamina. Mieszkaniec Wałbrzycha trafił do policyjnego aresztu. Z ustaleń zajmujących się tą sprawą wynika, że to nie pierwsza jego wpadka z narkotykami. Młody mężczyzna był już wcześniej karany za posiadanie środków odurzających. Obecnie policjanci sprawdzają czy podejrzany zajmował się również handlem narkotykami czyniąc sobie z tego procederu stałe źródło dochodu. Usłyszał zarzuty i został objęty dozorem policji.

Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3, a gdy w grę wchodzi handel nimi nawet do lat 10.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group