Czwartek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 5616
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: 3. Grand Car Trophy już w sobotę

Czwartek, 23 marca 2017, 12:52
Autor: PAW
Walim: 3. Grand Car Trophy już w sobotę
Fot. organizatorzy
Grupa Walim Rajdowy zaprasza na 2 rundę AUTORACING.PL Rajdowego Pucharu Sudetów, pod nazwą "3. GRAND CAR TROPHY", który odbędzie się w sobotę 25 marca.

Rajd będzie składał się z 3 przejazdów, drogą wiodącą wokół malowniczego Jeziora Bystrzyckiego w Zagórzu Śląskim. W tym roku trasa została odwrócona i przedłużona do tzw. mostu wiszącego, a jej długość wynosić będzie 4 km, co dla zawodników oznacza 12 kilometrów rywalizacji na "najbardziej krętym i technicznym fragmencie" słynnego Świdnickiego Rajdu Elmot.

W imieniu organizatorów 3. Grand Car Tropy informujemy, iż ze względów bezpieczeństwa, w dniu 25.03.2017 r. wystąpią techniczne utrudnienia na drodze wokół Jeziora Bystrzyckiego. Trasa od Lubachowa w kierunku Zagórza Śląskiego, aż do tzw. mostu wiszącego, zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu turystycznego. Dojazd do Zagórza Śląskiego od strony Glinna i Michałkowej możliwy będzie dzięki wytyczonemu objazdowi przez Walim.

Więcej informacji dotyczących "3. Grand Car Trophy" oraz ww. ograniczeń można uzyskać pod nr telefonu 503572642 lub na www.walimskiehoryzonty.pl oraz w "Zapowiedzi Organizatora".

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group