Czwartek, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 2982
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

31–latek ukrywał narkotyki w mieszkaniu oraz w garażu

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 13 kwietnia 2019, 6:32
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Znaczną ilość narkotyków w postaci amfetaminy, kryształków MDMA i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w mieszkaniu oraz garażu w dzielnicy Biały Kamień policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy.

Wałbrzyszanin w miejscu zamieszkania przechowywał środki psychotropowe w postaci amfetaminy i MDMA, z których można było przygotować łącznie ponad 450 porcji handlowych tych narkotyków, a także mniejsze ilości substancji odurzającej w postaci marihuany. Woreczki oraz zawiniątka z amfetaminą i marihuaną mężczyzna ukrywał w domu, natomiast kryształki MDMA w przydomowym garażu. Policjanci w trakcie przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli także gotówkę w łącznej sumie blisko 10 tysięcy złotych.

W trakcie czynności procesowych policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu ustalili dodatkowo, że podejrzany wielokrotnie w ostatnim czasie sprzedawał narkotyki innym osobom. W związku z tym prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanina środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 2 tysięcy złotych.

Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz za handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
50%
Złości
3
38%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~### 13-04-2019 7:30
Dostanie że dwa lata w zamiasach a biznes będzie się dalej krecił. Za małe kary za chandel i rozprowadzanie dlatego wszędzie tego pełno
~mm69 14-04-2019 14:46
A może dilerzy i producenci narkotyków wymyśliliby zamiast kryształków mdma kryształki mózgu lub kryształki przyrostu mózgu i wtedy by sprzedawali małolatom zamiast tego gówna.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group