Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3324
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Agresor zniszczył szybę

Czwartek, 8 kwietnia 2021, 6:36
Autor: red
Wałbrzych: Agresor zniszczył szybę
Fot. KMP Wałbrzych
W minioną niedzielę późnym wieczorem policjanci prewencji drugiego komisariatu otrzymali informację o uszkodzeniu szyby w witrynie sklepowej znajdującej się w centrum miasta.

Z relacji zgłaszających wynikało, iż około godziny 23:00 mężczyzna zaczął uderzać metalową rurką w szybę jednego ze sklepów przy al. Wyzwolenia w Wałbrzychu. Jako że świadkowie, którymi byli przejeżdżający w tym momencie przez Śródmieście pracownicy ochrony, mieli podejrzenie, że może on chcieć włamać się do lokalu, podjęli decyzję o ujęciu sprawcy przestępstwa. Zaalarmowani o tym fakcie funkcjonariusze prewencji drugiego komisariatu szybko udali się do centrum miasta i ostatecznie zatrzymali agresywnego 40-latka.

Okazało się, że mężczyzna był znany Policji, a w ostatnim czasie nie było to pierwsze tego typu przestępstwo popełnione przez wałbrzyszanina. Dlatego też sąd poparł wniosek wałbrzyskich policjantów oraz prokuratury i zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla podejrzanego, który zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie. Za zniszczenie mienia 40-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

7
54%
Cieszy
3
23%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
2
15%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group