Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5639
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Amfetamina i marihuana

Niedziela, 19 czerwca 2022, 6:34
Autor: red
Wałbrzych: Amfetamina i marihuana
Fot. KMP Wałbrzych
Tylko podczas trzech dni wałbrzyscy policjanci zatrzymali sześć osób, które posiadały środki psychotropowe w postaci amfetaminy lub metamfetaminy oraz odurzające w postaci marihuany.

We wtorek po godzinie 22:00 policjanci zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy podczas patrolu ul. Batorego w Wałbrzychu zauważyli dwóch mężczyzn siedzących w pojeździe i postanowili sprawdzić, czy nie są oni w posiadaniu narkotyków. Szybko potwierdziło się, że jeden z mężczyzn miał schowane w plecaku środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Nie minęły dwie godziny, a policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy na jednej z ulic na Podgórzu wylegitymowali 18-letniego mieszkańca naszego miasta. Przy nim to mundurowi znaleźli dwa woreczki strunowe z niewielką ilością amfetaminy oraz marihuany.

W środę w godzinach przedpołudniowych, dzielnicowi pierwszego komisariatu prowadzący czynności w sprawie kradzieży sklepowej, zatrzymali na Podzamczu 47-latka. Okazało się, że mieszkaniec Wałbrzycha miał przy sobie woreczek, w którym była marihuana.

Tego samego dnia około godziny 18:00 inni policjanci zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy zapukali do drzwi jednego z mieszkań w centrum miasta. Tam zatrzymali 48-latkę, przy której znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy.

W czwartek po godzinie 11:00 policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy odwiedzili natomiast Piaskową Górę. To właśnie na jednej z głównych ulic tej dzielnicy zatrzymali 22-latka. Mężczyzna miał przy sobie również narkotyki w postaci amfetaminy.

Ostatnia z zatrzymanych w ostatnich godzinach osób wpadła w ręce kolejnych „wywiadowców” na klatce schodowej jednego z budynków na Starym Zdroju. Mundurowi przy 19-latku znaleźli narkotyki w postaci metamfetaminy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
1
13%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
4
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group