Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4004
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Amfetamina zdjęta z handlu

Poniedziałek, 27 września 2021, 7:29
Aktualizacja: 11:33
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Amfetamina zdjęta z handlu
Fot. KMP Wałbrzych
Tylko od piątku do niedzieli policjanci z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego zatrzymali aż osiem osób, które posiadały środki psychotropowe w postaci amfetaminy, a kolejna z nich środki odurzające w postaci marihuany.

Do pierwszej interwencji doszło w piątkowe popołudnie. Około godziny 14:30 funkcjonariusze ogniwa wywiadowczego ujawnili przy legitymowanym przy ul. Bystrzyckiej w Wałbrzychu 22-latku niewielkie ilości środków psychotropowych w postaci amfetaminy. Młody mieszkaniec naszego miasta miał woreczek z narkotykami schowany w kieszeni spodni.

Ci sami policjanci podczas prowadzonej przez siebie po godzinie 21:00 kolejnej interwencji na ul. Batorego w Wałbrzychu trafili na 49-latka. Mężczyzna ten posiadał również środki środków psychotropowe w postaci amfetaminy. Można było z nich wykonać jednak aż 180 porcji handlowych tych narkotyków.

W tym samym momencie inni policjanci tego samego pionu wałbrzyskiej komendy przeprowadzili kontrolę drogową na ul. 1 Maja w Wałbrzychu. W jej trakcie zauważyli, że kierujący zachowuje się podejrzanie. 20-letni mężczyzna przyznał, że znajdował się pod wpływem narkotyków, a przy sobie posiadał środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Pasażerka samochodu miała natomiast ukryte w torebce środki odurzające w postaci marihuany.

Przed północą na drugiej stronie powiatu wałbrzyskiego funkcjonariusze z Głuszycy zatrzymali w tej miejscowości jeszcze 22-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego. Głuszyczanin był w posiadaniu sporej ilości amfetaminy. Z zarekwirowanych przez mundurowych środków psychotropowych można było wykonać blisko 150 porcji handlowych tych narkotyków.

Sobotnia nocka to kolejna osoba zatrzymana z narkotykami. O godzinie 3:15 funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu legitymowali 30-letniego wałbrzyszanina. Ostatecznie i przy nim znaleźli niewielkie ilości środków psychotropowych w postaci amfetaminy.

Kilkanaście godzin później – około godziny 21:30 – funkcjonariusze zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy udali się na ul. Skargi w Wałbrzychu. W jednym z podwórek zauważyli 29-latka. To kolejna osoba, która miała przy sobie niewielkie ilości narkotyków w postaci amfetaminy.

Dwie godziny później w ręce kolejnych funkcjonariuszy tego samego wydziału wpadł 32-letni wałbrzyszanin. Do interwencji doszło przy ul. Andersa w Wałbrzychu. Siedzący w samochodzie mężczyzna na widok policjantów wyrzucił woreczek z narkotykami. Okazało się, że była to również amfetamina, a można było z niej wykonać blisko 60 porcji handlowych tych narkotyków.

W niedzielny poranek przed godziną 8:00 natomiast policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy udali się na ul. Sikorskiego w Wałbrzychu, gdzie zatrzymali 25-latka, który ukrywał przy sobie woreczek z białą substancją. Badanie wykazało, że była to kolejny już raz podczas tego weekendu amfetamina.

Wszyscy podejrzani staną przed sądem. Każdemu z nich grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. O och losie zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
2
67%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group