Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 4834
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Amfetaminy miał pod dostatkiem

Sobota, 3 lipca 2021, 8:07
Autor: red
Wałbrzych: Amfetaminy miał pod dostatkiem
Fot. KMP Wałbrzych
Kobieta i dwóch mężczyzn zatrzymanych przez wałbrzyskich policjantów odpowiedzą przed sądem za posiadanie narkotyków.

Patrol Ogniwa Wywiadowczego wałbrzyskiej komendy w środowe popołudnie pełnił służbę na Białym Kamieniu. Funkcjonariusze przed północą na ul. Andersa zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Podczas wykonywanych czynności potwierdziło się, że 42-latek ma przy sobie ponad 170 porcji amfetaminy. Wałbrzyszanin noc spędzili w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Trzy godziny później tym razem patrol z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu na ul. Hirszfelda podjął czynności legitymowania wobec 26-latka. Mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo co wzbudziło podejrzenie mundurach. Jak się okazało mieszaniec naszego miasta w kieszeni spodni ukrywał narkotyki w postaci amfetaminy. Tego samego dnia przed godziną 19:00, w innej części Wałbrzycha na ul Beethovena, dzielnicowi z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 19-latkę. Kobieta również posiadała przy sobie substancje niedozwolone, tym razem była to marihuana.

Wszystkie podejrzane osoby przyznały się do zarzucanych im czynów i złożyły wyjaśnienia. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
1
9%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
27%
Złości
4
36%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group