Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4148
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Areszt za atak nożem

Wtorek, 9 lipca 2024, 6:38
Aktualizacja: 9:49
Autor: red
REGION, Kamienna Góra: Areszt za atak nożem
Fot. KPP Kamienna Góra
Areszt dla podejrzanego o znęcanie się i uszkodzenie ciała.

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 31-latek, który został zatrzymany przez kamiennogórskich policjantów, po tym, jak podczas piątkowej awantury ugodził nożem swoją partnerkę, a następnie sam się zranił. Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów zadecydowała, że usłyszy on zarzuty związane ze znęcaniem się oraz uszkodzeniem ciała pokrzywdzonej. Za te przestępstwa grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek, 5 lipca 2024 roku około godziny 21 policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zadysponowani zostali do jednego z mieszkania na terenie miasta, w którym doszło do zdarzenia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu.

Z ustaleń kamiennogórskich policjantów wynika, że nietrzeźwy 31-latek podczas awantury domowej ze swoją partnerką chwycił za nóż i dwukrotnie ugodził kobietę, a następnie sam się zranił. 43-latka została przewieziona do szpitala, natomiast mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów zadecydowała, że usłyszy on zarzuty związane ze znęcaniem się oraz uszkodzeniem ciała pokrzywdzonej.

Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze w poniedziałek pozytywnie rozpatrzył wniosek Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze i 31-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Przestępstwa, o które podejrzewany jest mężczyzna, zagrożone są karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
67%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group