Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3273
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Awantura z narkotykami w tle

Wtorek, 19 października 2021, 7:29
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Awantura z narkotykami w tle
Fot. KMP Wałbrzych
Sześciu mężczyzn zatrzymali w miniony weekend za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz odurzających wałbrzyscy policjanci. Dodatkowo w mieszkaniu 23–latka funkcjonariusze znaleźli kilka krzewów konopi indyjskich.

Funkcjonariusze zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy 15 października po godzinie 18:00 udali się na ul. Przemysłową w Wałbrzychu, gdzie przy 23-letnim wałbrzyszanie ujawnili i zabezpieczyli zawiniątko, w którym była kokaina. Kilkadziesiąt minut później - około godziny 19:30 - inni policjanci tego samego pionu legitymowali przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu 38-letniego mieszkańca Kamiennej Góry, przy którym znaleźli narkotyki w postaci marihuany. Nie minęły trzy godziny, a policjanci prewencji pierwszego komisariatu otrzymali informację o awanturze domowej w jednym z mieszkań przy ul. Grota-Roweckiego w Wałbrzychu. Tam zatrzymali 31-letniego wałbrzyszanina, który posiadał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę.

Sobotni wieczór to kolejni dwaj zatrzymani mężczyźni z narkotykami. Około godziny 19:50 funkcjonariusze zespołu wywiadowców przy ul. Armii Krajowej sprawdzili, czy środków zabronionych prawem nie posiada 23-latek. Okazało się, że młody mężczyzna miał przy sobie amfetaminę, a w toku przeszukania jego miejsca zamieszkania mundurowi zabezpieczyli również pięć krzewów konopi indyjskich. Chwilę po godzinie 20:00 przy ul. Niepodległości w ręce kolejnych policjantów zespołu wywiadowców trafił 24-latek. Wałbrzyszanin ukrywał w wierzchniej odzieży amfetaminę oraz marihuanę.

Przedwczoraj po godzinie 23:00 - tym razem na ul. Noworudzkiej w Wałbrzychu - funkcjonariusze prewencji drugiego komisariatu postanowili skontrolować jadącego drogą motorowerzystę. Okazało się, że 33-latek posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Test na zawartość narkotyków w organizmie wykonany przez mundurowych wykluczył, aby mężczyzna znajdował się pod ich wpływem.

Teraz wszystkim podejrzanym za posiadanie środków psychotropowych lub odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. O ich losie zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
30%
Hahaha
2
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
4
40%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group