Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5770
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Barwnie i wesoło

Poniedziałek, 23 sierpnia 2021, 8:33
Aktualizacja: 10:55
Autor: JAZ
Wałbrzych: Barwnie i wesoło
Fot. JAZ
22 sierpnia w Parku Rusinowa w Wałbrzychu odbył się zorganizowany przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury festyn rodzinny Brave Kids dla Rusinowej.
– W programie mamy występy artystyczne dzieci z Akademii Dzieci Świata, z Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, cyrkowców, kuglarzy, a także grupy tęczowych wojowników. Po tych występach zapraszamy na barwną i głośną paradę. Chcemy ze wszystkimi mieszkańcami Wałbrzycha świętować to, że Brave Kids jest z nami – mówiła przed otwarciem festynu Magdalena Sawicka, koordynator projektu.

Pokazy taneczne, śpiewanie, żonglerka spodobały się zebranej publiczności, która żywiołowo reagowała na to co działo się na scenie. Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu Brave Kids 2021 w Wałbrzych, przy współpracy z Gminą Wałbrzych oraz Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021”i właśnie na realizację pomysłów wymyślonych, zgłoszonych i organizowanych przez mieszkańców Wałbrzyski Ośrodek Kultury zdobył 22 tysiące złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

4
36%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
64%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group