Poniedziałek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1874
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Biało–niebieski Mikołaj

Poniedziałek, 28 listopada 2011, 7:50
Aktualizacja: Wtorek, 29 listopada 2011, 16:22
Autor: Sven
Wałbrzych: Biało–niebieski Mikołaj
Fot. Sven
Bardzo ładnym gestem popisali się kibice Górnika PWSZ Wałbrzych. Zorganizowali turniej piłkarski i zebrali całkiem sporo pieniędzy dla dzieci.

W niedzielne popołudnie na „Orliku” przy ulicy B. Limanowskiego w Wałbrzychu odbył się turniej piłkarski, w którym wzięli udział kibice oraz piłkarze wałbrzyskich klubów piłkarskich. Cel był bardzo szczytny – zebranie funduszy na paczki mikołajkowe dla dzieci z Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu.

W turnieju wzięło udział siedem drużyn: Szajka Mikołajka, Biały Kamień, Młody Biały Kamień, Podzamcze, Piaskowa Góra, Górnik Nowe Miasto, Rugbiści. Zwyciężył Górnik Nowe Miasto pokonując w finale Młody Biały Kamień. Trzecie miejsce zajął Biały Kamień. Nagrodą dla zwycięzców był mecz z zawodnikami Górnika PWSZ Wałbrzych. jednak największymi zwycięzcami turnieju są dzieci z Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu, dla których zebrano sporą kwotę pieniędzy, bo wpisowe od drużyny wynosiło 100 złotych, a ponadto licytowana będzie koszulka Górnika PWSZ Wałbrzych.

- To bardzo dobra inicjatywa kibiców. Gdy nam zaproponowali udział w tej akcji nie wahaliśmy się nawet przez moment. W Wałbrzychu jest wiele osób potrzebujących i każda taka inicjatywa jest potrzebna – podsumował Marcin Morawski, lider biało-niebieskich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group