Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 3556
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głuszyca: Bieg górski Waligóra Run Cross Głuszyca debiutem organizacyjnym roku

Sobota, 3 grudnia 2016, 9:31
Aktualizacja: 9:38
Autor: PAW
Głuszyca: Bieg górski Waligóra Run Cross Głuszyca debiutem organizacyjnym roku
Fot. użyczone
Podczas Wielkiej Gali Biegów Górskich w Ustroniu 26 listopada Waligóra Run Cross Głuszyca uznany został za najlepszy bieg górski 2016 w kategorii debiut organizacyjny roku.

„Srebrną Kozicą” uhonorowano świetną organizację, wspaniały klimat imprezy i trud wniesiony w przygotowania zawodów na najwyższym poziomie. Statuetkę odebrał Andrzej Kolisz. Dla organizatorów, którzy dziękują za każdy oddany głos, nagroda to niewątpliwy sukces, powód do dumy oraz motywacja do podjęcia wyzwania w przyszłym roku.

W czasie uroczystej gali wyróżnione zostały także inne imprezy biegowe naszego regionu: Półmaraton Górski Jedlina Zdrój (w kategorii biegi długie), Bieg Na Wielką Sowę (w kategorii biegi alpejskie) oraz Walimski Półmaraton Górski (w kategorii biegi kameralne). Wyróżnienia odebrali również zawodnicy, którzy konkurowali w Lidze Biegów Górskich Dare2B. Na podium stanęli znani zawodnicy: Marek Swoboda z Wałbrzycha, Edward Kozłowicz z Ludwikowic Kłodzkich oraz Piotr Holly z Wałbrzycha.

Już dziś zapraszamy pasjonatów biegów górskich do uczestnictwa w przyszłorocznej edycji Waligóra Run Gross Głuszyca w dniu 4 września 2017 r., a także w dwóch prologach WRC - II Biegu Koliby Łomnickiej 4 lutego 2017 r. oraz w II Biegu Szlakiem Riese 5 sierpnia 2017 r. Zapraszamy także do uczestnictwa w cyklicznych treningach na trasie WRC.

Szczegółowe terminy na stronie http://www.waligoraruncross.pl/index.php?akcja=treningi.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group