Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3740
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bogusława Czupryn apeluje do posłów i senatora

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 17 sierpnia 2010, 13:26
Aktualizacja: Środa, 18 sierpnia 2010, 8:03
Autor: red
Bogusława Czupryn zaapelowała o przyspieszenie budowy obwodnicy Wałbrzycha
Fot. red
Bogusława Czupryn, prezes Klubu Inicjatyw Społecznych Mieszkańców Wałbrzycha i jednocześnie kandydat na Prezydenta Wałbrzycha, zaapelowała do posłów i senatora ziemi wałbrzyskiej o przyspieszenie budowy wałbrzyskiej obwodnicy.

Bogusława Czupryn wysłała pismo, którego treść prezentujemy poniżej do posłów Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej, Anny Zalewskiej, Henryka Gołębiewskiego oraz senatora Romana Ludwiczuka.

Oto treść pisma:

„W imieniu własnym oraz mieszkańców naszego Miasta zwracam się do Pana/Pani z uprzejmą prośbą o podjęcie wszelkich skutecznych działań, na poziomie organu administracji rządowej, mających na celu zaplanowanie w projekcie budżetu centralnego na 2011 rok środków finansowych, przeznaczonych na rozpoczęcie budowy obwodnicy.
Z posiadanych informacji wynika, że Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad jest obecnie na etapie opracowywania dokumentacji technicznej budowy obwodnicy, a termin jej zakończenia to początek 2011 roku.
W krajowych planach inwestycyjnych wałbrzyska obwodnica ma zostać wybudowana do 2013 roku, a więc koszty budowy wałbrzyskiej obwodnicy muszą być rozłożone na etapy, tj. zaplanowane na lata 2011-2013”.

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group