Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3322
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Brata nie oszczędził...

Środa, 25 stycznia 2023, 6:47
Autor: red
REGION, Głuszyca: Brata nie oszczędził...
Fot. KMP Wałbrzych
45–latek trafił w miniony piątek w ręce policjantów Komisariatu Policji w Głuszycy. Podejrzany odpowie przed sądem za kradzież portfela z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie blisko 400 złotych.

45-latek w czwartek przyszedł do znajdującego się w miejscowości Grzmiąca mieszkania brata w odwiedziny i wykorzystał jego nieuwagę kradnąc mu portfel z dokumentami i pieniędzmi. Kiedy pokrzywdzony zorientował się, że padł ofiarą kradzieży, w piątek sprawę zgłosił głuszyckim policjantom.

Ci ostatecznie jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanego w sprawie mężczyznę na terenie gminy Głuszyca. Wcześniej pokrzywdzonemu udało się odzyskać portfel, który brat-złodziej podrzucił do jednego ze sklepów w tej miejscowości, chcąc w ten sposób odsunąć podejrzenia policjantów od swojej osoby. Nie było w nim już jednak gotówki, którą - jak się później okazało - podejrzany zdążył wydać między innymi na alkohol.

45-latek w trakcie sobotnich czynności procesowych przyznał do popełnienia przestępstwa. Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego stanie teraz przed sądem. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
11%
Smuci
1
11%
Złości
5
56%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group