Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 2054
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Budżet ma być nastawiony na nowe miejsca pracy

Poniedziałek, 29 października 2012, 11:33
Autor: PAW
Wałbrzych: Budżet ma być nastawiony na nowe miejsca pracy
Fot. PAW
Takiego stwierdzenia użył podczas ostatniej sesji Rady Miasta prezydent Roman Szełemej mówiąc o planach budżetowych na przyszły rok.

Według prezydenta Szełemeja, budżet Wałbrzycha na lata 2013 i 2014 nie tylko powinien, ale wręcz musi być nastawiony na tworzenie nowych miejsc pracy.
- To będą lata kontynuacji inwestycji, które zostały rozpoczęte w tym roku – mówi Szełemej. – To z pewnością będzie trudny budżet, ale jestem przekonany, że wspólnym wysiłkiem jesteśmy w stanie go zrealizować.

Prezydent podsumował również obecną sytuację panującą na budowie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Aqua Zdrój.
- Inwentaryzacja po 4 tygodniach została zakończona i zarząd Aqua Zdroju robi wszystko, by inwestycja została dokończona jak najszybciej – mówi Szełemej.

Prezydent odniósł się krótko do oświadczenia Budopolu Bydgoszcz. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu w swoim oświadczeniu firma ta jasno dała do zrozumienia, że zejście z placu budowy i decyzja o rezygnacja z dokończenie tej inwestycji, to tylko i wyłącznie wina inwestora, a więc Gminy Wałbrzych.
- Budopol niepotrzebnie sieje zamęt – uważa Szełemej. – Obserwuję inne miasta i widzę, że te miasta mają również gigantyczne problemy z inwestycjami. Inna sprawa to fakt, że osoby publiczne z naszego miasta sprzyjają wykonawcy, który zszedł z budowy, a to o takich osobach wcale dobrze nie świadczy.

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group