Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 4727
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Był zmęczony to pojechał...

Sobota, 10 września 2022, 9:52
Aktualizacja: 9:54
Autor: red
Wałbrzych: Był zmęczony to pojechał...
Fot. KMP Wałbrzych
Nie chciało mu się iść na pieszo, dlatego ukradł zaparkowany samochód. Pomimo iż pojazd miał już przebitą oponę, przejechał nim ponad kilometr i porzucił na jednej z ulic Piaskowej Góry.

Był środek nocy, kiedy 25-latek przyszedł na stację benzynową przy ul. Wrocławskiej. W pewnym momencie zauważył, że w jednym z zaparkowanych pojazdów - wyglądającym na nieużytkowany - są kluczyki i jest on otwarty. Postanowił więc wsiąść do samochodu, odpalił silnik i pojechał w trasę. Daleko nie zajechał, gdyż w jednym z kół brakowało powietrza w związku z uszkodzeniem opony. Mężczyzna postanowił więc porzucić samochód na ul. Malczewskiego.

Tam także o poranku został on odnaleziony przez policjantów, którzy najpierw ustalili zaskoczonego takim obrotem sprawy właściciela pojazdu, a następnie rozpoczęli poszukiwania sprawcy samej kradzieży. Czynności operacyjne doprowadziły mundurowych na ul. Szlifierską. To tam podejrzany 25-latek został zatrzymany.

Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Za kradzież w celu krótkotrwałego użycia pojazdu mechanicznego grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

2
12%
Cieszy
4
24%
Hahaha
1
6%
Nudzi
2
12%
Smuci
1
6%
Złości
7
41%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group