Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 1779
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Ceramik Band” na Koncercie Noworocznym w Czarnym Borze

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Czwartek, 2 lutego 2012, 11:37
Aktualizacja: Czwartek, 5 lutego 2015, 7:51
Autor: opr. PAW
Fot. PAW
Stało się już tradycją, że w gminie Czarny Bór na początku każdego roku Centrum Kultury organizuje dla mieszkańców Koncert Noworoczny.

Impreza została zorganizowana po raz czwarty w historii. CK oraz wójt gminy Czarny Bór zaprosili na scenę auli w Gimnazjum orkiestrę „Ceramik Band” wraz z grupą teatralną z Zespołu Szkół w Szczawnie Zdroju. Przeszło 200 mieszkańców gminy spędziło miło mroźny wieczór słuchając pięknie wykonanych utworów muzycznych w stylu retro przeplatanych bajkami pełnymi humoru, wykonanymi przez uczniów dawnego Ceramika. Nie lada atrakcją okazał się występ wokalny Moniki Ogrodnik, która podczas wykonywania piosenek słynnej Edith Piaf, zaskoczyła wszystkich przybyłych swoim pięknym, mocnym głosem.

Po zakończeniu programu artystycznego noworoczne życzenia wszystkim przybyłym złożyli wójt Adam Górecki oraz przewodnicząca rady gminy – Sylwestra Wawrzyniak. Następnie włodarze gminy wraz z mieszkańcami wznieśli toast za pomyślność w Nowym Roku, a zwieńczeniem imprezy był poczęstunek przygotowany przez podopiecznych Środowiskowego Powiatowego Domu Samopomocy w Wałbrzychu. Organizatorzy dziękują Kopalni Melafiru w Czarnym Borze, dyrektorowi Gimnazjum oraz wolontariuszom za pomoc w przygotowaniu i organizacji koncertu.

Źródło: www.czarny-bor.pl

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group