Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 1832
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Chojnacki kontra Wlaźlak w Szczawnie–Zdroju. W Starych Bogaczowicach też ciekawie

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój/Stare Bogaczowice
Wtorek, 9 listopada 2010, 11:21
Aktualizacja: 19:28
Autor: PAW
Leszek Świętalski ponownie będzie ubiegał się o stanowisko wójta Starych Bogaczowic
Fot. red
Do wyborów samorządowych pozostały niespełna dwa tygodnie. Walka zapowiada się nie tylko ciekawie w Wałbrzychu, ale również w innych gminach powiatu wałbrzyskiego.

Niedawno prezentowaliśmy kandydatów na stanowisko burmistrza Boguszowa-Gorc oraz wójta gminy Czarny Bór. Dziś chcemy przedstawić osoby ubiegające się o najważniejsze stanowiska w Szczawnie-Zdroju i Starych Bogaczowicach.

W Szczawnie-Zdroju o reelekcję ubiegać będzie się burmistrz Tadeusz Wlaźlak. Spośród czwórki kandydatów Wlaźlak jest najstarszy (71 lat). Jego rywalem będzie m.in. Henryk Chojnacki, o którym ostatnio zrobiło się głośno w wałbrzyskich mediach za sprawą zarzutów, jakie postawił burmistrzowi Wlaźlakowi i radnym miejskim. Jednak Wlaźlak i Chojnacki mają groźnych konkurentów w osobach Marka Fedoruka, który obecnie pełni funkcję samorządowca w gminie Jedlina-Zdrój oraz Zdzisława Miedzielskiego.

W Starych Bogaczowicach o fotel wójta powalczy tylko dwójka kandydatów. O wójtowanie ubiega się ponownie Leszek Świętalski, a jego kontrkandydatem będzie 36-letni Bogdan Stochaj, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group