Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2524
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

CK–MBP w Głuszycy zaprasza do udziału w Faktorze Walentynkowym

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Czwartek, 7 lutego 2013, 12:30
Aktualizacja: 12:33
Autor: red
Fot. organizatorzy
Jesteś solistą? Masz zespół? A może tylko lubisz posłuchać ciekawych aranżacji muzycznych? Zapraszamy do udziału w festiwalu Głuszycki Faktor Walentynkowy 2013. Zgłoś się do konkursu lub przyjdź posłuchać i zagłosować na swojego faworyta.

Celem festiwalu organizowanego 15 lutego br. przez Centrum Kultury-MBP w Głuszycy i Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miejskiej Głuszycy jest prezentacja amatorskich twórców i odtwórców muzycznych. Do udziału w konkursie można zgłaszać się w pięciu kategoriach wiekowych: V.1 - przedszkole + uczniowie szkoły podstawowej (kl. I-III); V.2 - uczniowie szkoły podstawowej (kl. IV-VI); V.3 - uczniowie gimnazjum; V.4 - uczniowie szkoły średniej (osoby pow. wieku 18 lat, uczęszczające do szkół średnich nie są włączane do niniejszej kat., ale do kat. V.5); V.5 - dorośli.

W festiwalu mogą wziąć udział soliści i zespoły wokalne. Wykonawca prezentuje jeden, dowolnie wybrany przez siebie utwór o tematyce związanej z uczuciami, dobrany stosownie do swojego wieku. Całość występu nie może przekroczyć 7 minut. Zwycięzców wyłoni jury, które weźmie pod uwagę m.in. intonację, wyczucie rytmu, aranżację oraz dobór repertuaru (do własnych możliwości technicznych, wieku, umiejętności).

Zgłoszenia do 12 lutego. Liczba miejsc ograniczona. Konkurs rozpocznie się 15 lutego o godz. 16. Szczegóły na stronie: www.ckmpb.gluszyca.pl lub pod numerem tel. 74.8456.334; zapisy w CK-MBP.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group