Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 8805
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Co słychać u Józefa?

Niedziela, 5 lutego 2023, 6:35
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Co słychać u Józefa?
Fot. użyczone
Tym razem poranki w pokojach będą inne niż zazwyczaj, kuracjusze obudzą się w zamkowych komnatach. Pod koniec ostatniego odcinka kamera na korytarzu zarejestrowała uczestników odwiedzających się w pokojach... Czy doszło do jakichś roszad?

Krzysztof wyzna Adamowi, że po śniadaniu odbył krótką rozmowę: „Dzisiaj wracamy rano ze stołówki i Darek do mnie powiedział: a Ty do mojej kobiety podbijałeś!"

Czyżby rywalizacja o względy pań wkraczała w decydującą fazę? W tym odcinku czeka nas m.in. randka Krzysztofa, który ostatnio okazał się najlepszym woźnicą. Kogo na nią zabierze?

Marta wręczy również kopertę dla kuracjuszki poprzedniego odcinka, a ta będzie tak radosna, że natychmiast założy buty i
pobiegnie zaprosić swojego wybranka na romantyczne spotkanie! Nie będzie to ich pierwsza randka...

Pierwszą aktywnością odcinka będzie nauka pływania na supie - jest to sport wodny, który sprawia trudności nawet młodym i wysportowanym ludziom. Jak poradzą sobie seniorzy?

Następnie kuracjusze udadzą się do Muzeum Wsi Kieleckiej, gdzie czeka na nich nie lada wyzwanie... będą musieli zagonić gęsi do zagrody! Oprócz aktywności fizycznej oraz integracji grupy będzie to również okazja do powrotu myślami do beztroskich chwil dzieciństwa, wakacji spędzanych u dziadków.

„Miałam łzy w oczach, bo moi dziadkowie prowadzili duże gospodarstwo. Bywałam w każde wakacje na wsi, także te gęsi były bliskie mojemu sercu. To tak jakbym na chwilę wróciła do tego mojego dzieciństwa" - tak to zadanie podsumuje wyraźnie wzruszona Anita.

To nie koniec powrotów do przeszłości - na koniec pobytu w Muzeum bohaterowie będą toczyli fajerki.

VI odcinek Sanatorium Miłości już w najbliższą niedzielę o godz. 21:20 w TVP1.

Twoja reakcja na artykuł?

3
15%
Cieszy
12
60%
Hahaha
5
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group