Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2441
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

COMA zagra w Marii. BILETY ROZDANE

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 9 listopada 2009, 7:11
Aktualizacja: Sobota, 28 listopada 2009, 9:14
Autor: Muza
Fot. coma
27 listopada w hotelu Maria wystąpi zespół COMA. Czytelnicy portalu mogą zadać pytania członkom zespołu oraz wygrać bilety na koncert.

Zespół COMA powstał w 1998 roku z inicjatywy Dominika Witczaka. Po wielu miesiącach poszukiwań ustalił się stały skład zespołu: Piotr Rogucki (wokal), Marcin Kobza (gitara), Dominik Witczak (gitara), Rafał Matuszak (gitara), Tomasz Stasia (perkusja). Zespół podpisał kontrakt fonograficzny i jesienią 2003 roku przystąpił do nagrania debiutanckiego albumu – ,,Pierwsze wyjście z mroku”. Płyta ukazała się w maju 2004 i przyniosła grupie wiele nagród.

Druga płyta, pod tytułem „Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków”, ukazała się w maju 2006 i już po tygodniu zajęła I miejsce na oficjalnej liście sprzedaży. Jesienią 2006 zespół wyruszył w pierwszą dużą trasę promocyjną, podczas której otrzymał Złotą płytę. Album przyniósł COMIE dwa kolejne Fryderyki – w kategoriach Grupa roku oraz Album rocku rock/metal.

COMA ma na swoim koncie i Fryderyki, i nagrodę publiczności Przystanku Woodstock. Jest laureatem 25 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Festiwalu Rockowego Węgorzewo 2004; trzykrotnie koncertowała na antenie Programu III PR; grała także na koncertach przed Linkin Park i Pearl Jam, Toolem, Dir en grey i Fair to Midland. Jako jedyna łódzka grupa rockowa przez 20 tygodni nie opuszczała pierwszego miejsca na liście przebojów Radia Łódź.

Patronat medialny nad koncertem objął portal Wałbrzyszek. Dziennikarze portalu będą rozmawiać z członkami COMY, więc jeśli macie jakieś pytania, które chcielibyście zadać za naszym pośrednictwem, piszcie na adres: w tytule wiadomości wpisując COMA.

Bilety: w przedsprzedaży: 40 zł, w dniu koncertu: 45zł. Można je kupić w Joker Pub (Piaskowa Góra) i hotelu Maria - organizator koncertu - APLAUZ http://www.aplauzplanet.pl/
http://www.coma.art.pl/index_htm.htm

Bilety w naszym konkursie wygrali: Pani Kinga Bryl oraz Pan Tomasz Kukułka.

Gratulujemy!

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group