Wałbrzych: Czarni na plus

Poniedziałek, 30 maja 2022, 9:39
Aktualizacja: 9:44
Całkiem nieźle w rundzie wiosennej radzą sobie piłkarze Czarnych Wałbrzych w rozgrywkach klasy A.

Tym razem na drodze Czarnych stanęła ekipa Herbapolu Stanowice. Miejscowi nie byli faworytem, ale pokazali, że stać ich na równorzędną walkę z wyżej notowanym przeciwnikiem. Czarni wyszli na prowadzenie w 20. minucie po golu Szarka. O wiele więcej działo się w drugiej odsłonie tego meczu i kibice na brak emocji nie mogli narzekać. Najpierw na 2-0 podwyższył Darmochwał. Herbapol odpowiedział szybko trafieniem Lesińskiego. Goście poszli za ciosem i w 78. minucie mieliśmy już remis po golu Górskiego. Czarni jednak nie podłamali się takim obrotem spraw, a wręcz przeciwnie, po golu Szarka zapewnili sobie komplet punktów.

Czarni Wałbrzych - Herbapol Stanowice 3-2 (1-0)