Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 8890
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Darmowe tankowanie

Środa, 15 grudnia 2021, 6:47
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Darmowe tankowanie
Fot. KMP Wałbrzych
Podjeżdżał samochodem osobowym pod dystrybutory na stacjach benzynowych w Wałbrzychu oraz Kamiennej Górze, tankował paliwo i odjeżdżał nie płacąc za nie. Okazało się, że wcześniej ukradł tablice rejestracyjne od innego pojazdu i założył na ten, którym się poruszał.

Działania operacyjne przeprowadzone przez boguszowskich policjantów pozwoliły na zatrzymanie sprawcy w niedzielę przy ul. Szkolnej w tej miejscowości. Policjanci udowodnili podejrzanemu 26-latkowi, że pomiędzy 6 a 7 grudnia tego roku - działając w krótkich odstępach czasu - najpierw dokonał kradzieży tablic rejestracyjnych z innego pojazdu, a następnie trzykrotnie pojawił się na różnych stacjach benzynowych – dwukrotnie w Wałbrzychu i raz w Kamiennej Górze - i zatankował łącznie w ciągu kilkunastu godzin 165 litrów paliwa, powodując straty na kwotę blisko 1200 złotych.

Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego podczas czynności procesowych złożył obszerne wyjaśnienia, w których przyznał się do popełnienia wszystkich czynów i stanie teraz przed sądem. Za kradzieże może trafić za kraty więzienia na najbliższe 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

2
15%
Cieszy
2
15%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
8
62%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group