Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4155
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Debata na temat rozwoju

Niedziela, 24 września 2023, 6:39
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Debata na temat rozwoju
Fot. WSSE "Invest Park"
W czwartek, 28 września o godz. 11:00 w Opolu rozpocznie się wydarzenie, w którym wezmą udział przedstawiciele administracji rządowej, samorządowej, ale też biznesu i nauki. Podczas Forum Rozwoju Regionalnego będą oni rozmawiać na temat przyszłości Opolszczyzny i poszukiwać kierunków rozwoju.

Forum Rozwoju Regionalnego jest wspólną inicjatywą dwóch stref ekonomicznych działających na obszarze województwa opolskiego: Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" i Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.. Event odbędzie się na terenie Politechniki Opolskiej.

- Już 28 września w Opolu politycy, samorządowcy czy przedsiębiorcy wezmą udział w wyjątkowej dyskusji. Podczas Forum Rozwoju Regionalnego chcemy stworzyć przestrzeń do współdziałania i wzmocnienia współpracy na rzecz rozwoju Opolszczyzny. Zapraszam do wspólnej debaty! - mówi Prezes Zarządu WSSE Piotr Wojtyczka.

Uczestnicy konferencji dyskutować będą na temat rozwoju Opolszczyzny w kluczowych obszarach, tj. transformacji cyfrowych, relacji Rząd-Samorząd, ekosystemach gospodarczych, szansach dla młodych mieszkańców regionu czy uczelniach wyższych. W Forum Rozwoju Regionalnego uczestniczyć będą przedstawiciele administracji rządowej, samorządowej, jak również biznesu i nauki. Partnerami wydarzenia są: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., czy Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH. Patronat Honorowy objął Wiceminister Obrony Narodowej i Poseł ziemi opolskiej – Marcin OCIEPA.

Miejsce wydarzenia:
Zespół dydaktyczny „Łącznik” Politechniki Opolskiej
ul. Mikołajczyka 16, 45-271 Opole.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group