Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3389
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dni Integracji w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu

Niedziela, 4 grudnia 2011, 13:05
Aktualizacja: 20:43
Autor: PAW
Wałbrzych: Dni Integracji w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
Fot. PAW
W naszym mieście odbyło się VIII Forum Osób Niepełnosprawnych. Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi zorganizował natomiast Dni Integracji.

Grudzień to wyjątkowy miesiąc dla niepełnosprawnych. To czas, w którym ich potrzeby i problemy są bardziej zauważalne. To czas, w którym zwracają oni uwagę na kwestie, które wciąż pozostały nierozwiązane, a znacznie utrudniają im życie.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu zorganizował dwudniowe Dni Integracji. Uczniowie PSP z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 oraz Publicznego Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu zaprosili uczniów z innych placówek oświatowych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Do Wałbrzycha przyjechały wraz z opiekunami dzieci z innych wałbrzyskich placówek, ze Świdnicy, Ząbkowic Śląskich, Kamiennej Góry oraz Wrocławia i Kłodzka. Jak zwykle atmosfera podczas imprezy była znakomita. Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych przez organizatorów atrakcjach. Najpierw obejrzały spektakl przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu, a następnie najmłodsi wzięli udział w zabawie, której mottem przewodnim były słowa: „Piosenka jest dobra na wszystko”. Nie obyło się również bez startu w zawodach sportowych.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group