Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3781
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dobrana para

Piątek, 8 stycznia 2021, 7:16
Aktualizacja: 9:17
Autor: red
Wałbrzych: Dobrana para
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci ruchu drogowego w miniony wtorek późnym wieczorem zatrzymali dwóch wałbrzyszan w wieku 30 i 35–lat. Młodszy z mężczyzn jechał samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości, drugi był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

5 stycznia około godziny 23:00 na ul. Książęcej w Wałbrzychu funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu postanowili zatrzymać wybrany w toku obserwacji samochód do kontroli drogowej. Mundurowi podejmując czynności kontrolne od samego początku podejrzewali, że mężczyzna nie powinien siedzieć za kierownicą. Ich przypuszczenia potwierdziły się w trakcie legitymowania. Okazało się, że 30-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie, dlatego policjanci odebrali wałbrzyszaninowi prawo jazdy. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Prowadząc czynności na miejscu kontroli policjanci wylegitymowali również pasażera i ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu celem osadzenia go w zakładzie karnym za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Tym samym drugi z wałbrzyszan również został zatrzymany i najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
3
27%
Hahaha
2
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
3
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group