Poniedziałek, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 4605
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Domowy salon gier

Czwartek, 8 lipca 2021, 11:29
Aktualizacja: 12:34
Autor: red
Wałbrzych: Domowy salon gier
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci nie ustają w walce z nielegalnym biznesem hazardowym. Doskonałe rozpoznanie środowiska amatorów „jednorękich bandytów” oraz przeprowadzane wspólnie z celnikami akcje, skutkują likwidacją kolejnych salonów gier, działających niezgodnie z obowiązującą ustawą. W dniu wczorajszym w trakcie prowadzonych działań mundurowi zabezpieczyli 3 automaty do gier.

W dniu wczorajszym policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wraz z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu Delegatura w Wałbrzychu, ustalili, że 34-letnia wałbrzyszanka organizowała gry na automatach hazardowych bez wymaganego zezwolenia. W toku czynności procesowych mundurowi zabezpieczyli 3 nielegalne automaty hazardowe o wartości 20 tysięcy złotych oraz pieniądze przeznaczone na wypłaty dla graczy w kwocie blisko 2 tysięcy złotych. Wartość uszczuplenia z tytułu nieopłaconego podatku została oszacowana na kwotę 300 tysięcy złotych na szkodę Skarbu Państwa. Maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w sprawie.

Zgodnie z Ustawą o grach hazardowych, właścicielowi lokalu oraz właścicielowi automatów grozi wysoka grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

2
13%
Cieszy
9
60%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
2
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group