Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 4297
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Dwa dni na wolności

Wtorek, 21 grudnia 2021, 11:33
Aktualizacja: 12:04
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Dwa dni na wolności
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zatrzymali 38–latka, który jest podejrzany o kierowanie gróźb karalnych w stosunku do swoich sąsiadów oraz dokonanie rozboju na jednym z nich.

Wszystko wydarzyło się w miniony piątek wieczorem. To wtedy policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zostali powiadomieni przez lokatorów jednego z budynków przy ul. Leśnej o kierowanych wobec nich groźbach karalnych. Pokrzywdzeni twierdzili, że obawiają się ich spełnienia. Autorem gróźb miał być mężczyzna, który dwa dni wcześniej wyszedł z więzienia.

Sprawą zajęli się natychmiast boguszowscy funkcjonariusze, którzy na miejscu zatrzymali 38-latka. Mężczyzna podczas wykonywanych przez mundurowych czynności nie przebierał w słowach i wulgaryzmami znieważył policjantkę. W wyniku prowadzonych ustaleń operacyjnych okazało się dodatkowo, że podejrzany jest odpowiedzialny za rozbój, którego w tym samym dniu dokonał na kolejnym mieszkańcu tego samego bloku, najpierw przyciskając 41-latka do ściany, a następnie kradnąc mu 70 złotych.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 38-latkowi zarzutów. Decyzją sądu mężczyzna na najbliższe 3 miesiące trafił do aresztu. Grozi mu kara do 18 lat pozbawienia wolności, gdyż działał w warunkach recydywy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
5
36%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
0
0%
Złości
7
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group