Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2670
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Dwaj koledzy ukradli motorower

Piątek, 25 stycznia 2019, 8:36
Autor: red
REGION, Głuszyca: Dwaj koledzy ukradli motorower
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wraz z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali dwóch nastolatków odpowiedzialnych za włamanie do garażu w Głuszycy i kradzieży z niego motoroweru.

Mieszkanka Głuszycy o kradzieży z włamaniem poinformowała policjantów 15 grudnia poprzedniego roku. Wtedy to w wyniku uszkodzenia drzwi wejściowych do garażu znajdującego się przy ul. Gdańskiej w tej miejscowości skradziony został jednoślad o wartości około 2 tysięcy złotych.

W toku przeprowadzonych przez wałbrzyskich policjantów kryminalnych oraz funkcjonariuszy z Głuszycy działań operacyjnych mundurowi zatrzymali do sprawy dwóch nastolatków. Jak się okazało współodpowiedzialny za kradzież z włamaniem był 19-letni syn pokrzywdzonej. Wpadł on w ręce policjantów w miniony poniedziałek. Dzień później w miejscu zamieszkania zatrzymany został jego 16-letni kolega, który zaplanował włamanie do garażu.

Podczas czynności procesowych obaj nastolatkowie przyznali się do popełnionego czynu i złożyli wyjaśnienia. W stosunku do syna pokrzywdzona nie wniosła o jego ściganie jako sprawcy przestępstwa. Młodszy z nastolatków będąc nieletnim odpowie natomiast przed sądem rodzinnym. Obecnie trwają czynności policyjne mające na celu odzyskanie skradzionego motoroweru.

Twoja reakcja na artykuł?

1
14%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
43%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group