Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Dyżurny odnotował

Piątek, 14 stycznia 2011, 7:34
Aktualizacja: 7:34
Autor: red
Nietrzeźwi kierujący, paserstwo oraz posiadanie narkotyków to przestępstwa, których dopuścili się w ostatnim czasie mieszkańcy powiatu wałbrzyskiego.

W Wałbrzychu przy ul. Wieniawskiego funkcjonariusze drogówki zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który kierował samochodem wbrew zakazowi wydanemu orzeczeniem przez Sąd Rejonowy w Świdnicy. Również w Wałbrzychu, tyle że przy ul. Wrocławskiej, policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości (0,59‰ alkoholu w organizmie). Pod wpływem alkoholu pojazdem prowadził również 53-letni mężczyzna (0,79 promila alkoholu w wydychanym powietrzu), który został złapany na gorącym uczynku w Czarnym Borze przy ulicy Parkowej.

Innego rodzaju przestępstwo miało miejsce w Boguszowie-Gorcach przy ulicy Reymonta. Tam funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który posiadał i użytkował telefon komórkowy pochodzący z przestępstwa. Tymczasem w Wałbrzychu przy ul. Niepodległości stróże prawa zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 2,15g amfetaminy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group