Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 3138
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Emeryci popierają Lubińskiego

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 30 czerwca 2010, 7:17
Aktualizacja: 11:15
Autor: Sven
Mirosław Lubiński może liczyć na poparcie emerytów i rencistów
Fot. Sławomir Pawlik
Wałbrzyska Wspólnota Samorządowa zorganizowała konferencję prasową. Dowiedzieliśmy się, że Krajowa Partia Emerytów i Rencistów oficjalnie poparła kandydaturę Mirosława Lubińskiego na prezydenta Wałbrzycha.

W naszym mieście partia liczy tysiąc pięciuset członków. Jej przedstawiciele będą startować w wyborach samorządowych ze wspólnej listy z WWS. Józef Świątek, przewodniczący wałbrzyskich emerytów argumentował swoje poparcie dla Mirosława Lubińskiego:
- Docierają do mnie głosy, że ludzie są bardzo niezadowoleni z życia w Wałbrzychu, który pod rządami pana Kruczkowskiego zamienił się w miasto łez. Dla naszego środowiska, naszych dzieci i wnuków ważne jest, by Wałbrzych zmienił swoje oblicze. Żyjemy w miejscu, do którego z trudem można dojechać i z którego nie można wyjechać – mówi Świątek. - Wałbrzych jest kojarzony z biedą! Nadal mówi się o nim „miasto biedaszybów”. Ja nie chcę, żeby w ten sposób mówiono o moim mieście! Uważam, że dalsze rządy pana Kruczkowskiego doprowadzą Wałbrzych do upadku! – przewiduje Józef Świątek, który przekonuje, że jedynym rozsądnym kandydatem jest Mirosław Lubiński.

- Jedynym logicznym i rozsądnym kandydatem na prezydenta miasta jest Mirosław Lubiński. Człowiek, który nie szuka pieniędzy. Jest lekarzem i właścicielem przychodni. Nie szuka prestiżu, ale chce zmienić Wałbrzych w normalne miasto! Za pośrednictwem mediów apeluję do wałbrzyskich emerytów i rencistów: głosujcie na Mirosława Lubińskiego! Całe to towarzystwo wzajemnej adoracji prezydenta Kruczkowskiego i jego partii doprowadza do tego, co jest. Wystarczy wyjrzeć przez okno, wystarczy przejść się po chodniku! Niejednokrotnie przyjmuję gości z zagranicy. Ci ludzie boją się chodzić po wałbrzyskich chodnikach bez laski! Czy jesteście państwo w stanie sobie to wyobrazić? Ludzie mają dość rządów Kruczkowskiego – kończy przewodniczący wałbrzyskich struktur Krajowej Partii Emerytów i Rencistów.

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~oko 30-06-2010 8:19
Wierzę, że Pan Mirek wygra !!! Natomiast On i jego ewentualni nowi Wice oraz Sekretarz i Skarbnik to jeszcze za mało aby skutecznie przewietrzyć Wałbrzych. Potrzebne są także zmiany prezesów w spółkach miejskich oraz Urzędzie Miejskim na stanowiskach Naczelników i ich Zastępców oraz Głównych Specjalistów. Proszę się przyjrzeć temu dokładniej bo wiele karier "z czasów p. prezydenta Kruczkowskiego" przypomina błyskawiczne awanse oficerów czasu Powstania Warszawskiego, które już dawno się skończyło !!!
~Wałbrzyszan 30-06-2010 9:32
Szczera prawda Panie Świątek! Nie chcemy już Kruczkowskiego!
~nie 30-06-2010 12:24
Jak mozna ,ufac czlowiekowi ,ktory bedac w Radzie Nadzorczej F.P.,,Krzysztof,,--nie potrafil zarzadzac ,nie uchronil upadlosci fabryki ,pozbawil tylu ludzi srodkow do zycia ,jest to nad wyraz jasne ze wazne sa dla niego tylko jego prywatne sprawy ,nie ma skrupolow ,ani wstydu,A emeryci czesto ludzie zagubieni ,wystarczy im niejednokrotnie ,poglaskanie przez pana doktora i juz sie rozplywaja ,,smiechu warte ...
~lechu 30-06-2010 18:19
sama prawda -nie- lubinski na zgliszczach porcelany stawia na wlasny intreres przychodnia a gdzie troska o pracownikow tak samo bedzie jak go wybiora na prezydanta stanowczo wolam nie
~Emeryt 30-06-2010 18:24
Dlaczego dla emerytow czy rencistow Pan Miroslaw L nie wslawil sie jakas inicjatywa uchwalodawcza jako radny miejski przez ostatine 8 lat?a teraz przed wyborami szuka poparcia OBLUDA
~micco 30-06-2010 19:33
Ludzie przykro się robi jak się Was czyta. Tak naprawdę gów*** wiecie na temat sytuacji jaka panowała i panuje w FP "Krzysztof" - widzicie to, co chcecie tak naprawdę widzieć. A może ktoś pofatygowałby się łaskawie i najpierw rzetelnie zapoznał się z informacjami i przyswoił te z prawdziwego źródła a nie wieszacie od razu przysłowiowe psy. I na dodatek żal, że pewnie wielu z Was zanim Pan Lubiński oficjalnie został ogłoszony kandydatem na prezydenta Wałbrzycha kibicowało mu a teraz co? Teraz najzwyczajniej się boicie i powtarzacie za tłumami banialuki i brednie. Przykro jest, że tak dwulicowe potrafi być ludzkie oblicze!
~do Micco 30-06-2010 22:39
Szanowny znawco Polityki Populistom Dziękujemy
~nie 30-06-2010 23:10
do Micco ...to nie sa ,,banialuki i brednie ,,jest to straszna prawda ,...kto mu kibicowal ?wiadomo jak sie to robi ...zeby byc na swieczniku wladzy ...a o sytuacji ,,Krzysztofa,,jaka by nie panowala ,to przeciez byl przewodniczacym rady nadzorczej i mial prawo temu sie sprzeciwic dla dobra fabryki i ludzi ktorzy dali mu mandat zaufania ...i co zrobil ?nic ...czekal ,bo tez sie oplacalo czekac .
~micco 1-07-2010 11:14
Widać, że na nic więcej Was nie stać. Populista? Chyba złe określenie dobrałeś - zanim zastosujesz jakieś słowo to proponuję zapoznać sie z jegfo znaczeniem w jakimś dobrym słowniku. A co do sytuacji w FP "Krzysztof" to nie zapomnijcie, że "jedna jaskółka wiosny nie czyni" ale wiadomo, że lepiej jest ganić niż chwalić bo to drugie nigdy nikopmunie przychodzi bezinteresownie. Proponuję przyjrzeć się sobie szczerze w lustrze a dopiero potem oceniać innych i docinać im jak "kocioł garnkowi".
~kolo 1-07-2010 13:35
no jestem bardzo ciekawy, czy wszyscy emeryci poprą Lubińskiego i szczerze w to wątpię
~do -micco 1-07-2010 18:06
jestes pewnie klakierem oplacanym przez p lubinskiego sadzac z twoich wypowiedzi a ciekawe sa wypowiedzi 400 osob z fp krzysztof i to im mozna ufac a nie lubinskiemu
~micco 1-07-2010 22:01
za tego klakiera to za chwilę możemy spotkać się na sali sądowej! Nie życzę sobie takich inwektyw. Najłatwiej jest mówić osobom postronnym o całej sytuacji. A może spróbujesz porozmawiać a nie słuchać luzi, którzy też są zdenerwowani cała tą sytuacją? Widzisz tylko jedną stronę medalu podczas gdy medal ma zawsze 2 strony !!!!
~yorguś 26-07-2010 20:33
oj lata komuś d..a żeby Lubiński nie wygrał,byłby koniec całej tej łajdackiej sitwy z PO

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group