Sobota, 10 czerwca
Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty
Czytających: 5031
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Figa czeka w kolejce do adopcji

Sobota, 4 lutego 2017, 8:06
Aktualizacja: 9:09
Autor: red
Wałbrzych: Figa czeka w kolejce do adopcji
Fot. użyczone
Figa – jedna z wielu, kolejna wyrzucona, kolejna już niepotrzebna, zapomniana, niechciana.

Kolejny psiak, którego historii nigdy do końca nie poznamy. Kolejny, którego opowieści balibyśmy się słuchać. Balibyśmy się, że znów przerośnie nas ogrom zła, jakiego doznała ze strony ludzi - tych swoich, tych, którzy mieli być opiekunami - ogrom niesprawiedliwości, upodlenia istoty całkowicie zależnej od kaprysów swych "panów". Figa została znaleziona na ulicy, jej państwo się przeprowadzili, a ona - taki szczegół, w końcu nic nie znaczący - została. Przecież i tak jest "zepsuta",nie? Po co to komu. Skołuje się nowego, ślicznego piesia. Jednak w tym wypadku może to i dobrze. Może i lepiej, że sunia nie zmieściła się swojemu państwu w nowym mieszkanku, i tak była przez nich bardzo źle traktowana.

Figa wylądowała w schronisku. Tam przerażona, skołowana, otoczona szczekaniem, nawoływaniem i tęsknotą innych psów nie potrafiła się odnaleźć. Jedyną chwilą wytchnienia były spacery. Jaką miała przed sobą przyszłość? Pewnie bardzo marną - niby w typie, niby z tych "groźnie wyglądających", może nadałaby się nawet do przyszpanowania...ale ten feler.... oko.

Obecnie Figa przebywa w domu tymczasowym pod Wałbrzychem. Mieszka tam z psami rezydentami, z którymi się dogaduje. Sunia szuka osoby konsekwentnej, znającej teriery typu bull, potrzebuje jasnych zasad i będzie na pewno dostarczycielką wielu radosnych chwil. To psiak typowo kanapowy, zna domowe zasady, potrafi zostawać sama w domu.

Sunia jest zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana, ma ok 5 lat. Obowiązują procedury adopcyjne, tj. wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt: 668 690 846.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group