Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 3884
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Film o Januszu Kuligu

Czwartek, 11 lutego 2021, 10:31
Autor: red
REGION: Film o Januszu Kuligu
Fot. W.Majewski
Film o Januszu Kuligu ekskluzywnie w Motowizji.

W sobotę 13 lutego, w 17. rocznicę tragicznej śmierci legendy polskiego sportu motorowego Janusza Kuliga, na antenie Motowizji pojawi się wyjątkowy film „Kulig – niedokończony rajd” w reżyserii Wojciecha Majewskiego. To jedyna istniejąca produkcja o Januszu Kuligu, zawierająca oryginalne zdjęcia z tras rajdowych. Widzowie kanału sportowo-motoryzacyjnego będą mieli okazję obejrzeć go także w kolejnych dniach.

Skromny, dowcipny, uroczy i mający „to coś”, co oprócz genialnego talentu kierowcy pozwoliło trzykrotnemu rajdowemu mistrzowi Polski i wicemistrzowi Europy zjednać tłumy fanów. Pamięć o nim jest niezwykle żywa, o czym można się przekonać na rajdach, gdzie wciąż pojawiają się banery z hasłem „Janusz Kulig pamiętamy", a naklejki upamiętniające jego postać widać na setkach samochodów w każdym zakątku kraju.

Dlatego w 17. rocznicę śmierci Janusza Kuliga, Motowizja wyemituje wyjątkowy film, który można obejrzeć ekskluzywnie tylko na antenie stacji. „Kulig – niedokończony rajd” to przede wszystkim opowieść o tym wybitym kierowcy, ale nie tylko. Widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się całej złotej erze polskich rajdów oraz jej wybitnym reprezentantom.

- Janusz Kulig to bez dwóch zdań jeden z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich kierowców rajdowych w historii. Jego talent, ale także osobowość, przyciągała dziesiątki tysięcy kibiców na trasach oraz podczas emisji odcinków specjalnych z nim w roli głównej. Wielu z nich po dziś dzień pamięta jego największe wyczyny i zastanawia się, co by było, gdyby dalej był z nami. Z tego powodu chcemy przypomnieć historię tej wspaniałej postaci w najlepszy możliwy sposób – filmem „Kulig – niedokończony rajd”, zrealizowanym przez mojego przyjaciela, znakomitego polskiego dziennikarza motoryzacyjnego Wojciecha Majewskiego - mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Film „Kulig – niedokończony rajd” można obejrzeć ekskluzywnie na antenie Motowizji w następujących dniach:

• Sobota, 13 lutego, godz. 11.30
• Sobota, 13 lutego, godz. 15.05
• Sobota, 13 lutego, godz. 20.30
• Niedziela, 14 lutego, godz. 16.00
• Poniedziałek, 15 lutego, godz. 21.00
• Wtorek, 16 lutego, godz. 17.00
• Środa, 17 lutego, godz. 13.00
• Czwartek, 18 lutego, godz. 09.00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group