Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 1972
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Finał akcji „Bezpieczny Kierowca 2015” w Galerii Victoria Wałbrzych

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 25 czerwca 2015, 10:44
Aktualizacja: Piątek, 26 czerwca 2015, 7:28
Autor: organizatorzy/opr.red.
Fot. organizatorzy
Wałbrzych, 24 czerwca 2015 r. Zakończyła się część szkoleniowa związana z tegoroczną akcją „Bezpieczny Kierowca”. Przed nami Wielki Finał 10–tej edycji konkursu. Program ostatniego weekendu czerwca przedstawia się naprawdę bardzo ciekawie.

W sobotę 27 czerwca zarówno zawodnicy jak i wszyscy chętni będą mogli zaliczyć rozgrzewkę na specjalnie zbudowanym przy Galerii Victoria torze dla gokartów. Do dyspozycji będą zarówno jednoosobowe maszyny oraz jeden tandem, z którego mogą korzystać np. osoba dorosła z dzieckiem. W środku Galerii będą odbywać się przejazdy na pojazdach Sagewaye i symulatorze jazdy oraz wystawa samochodów i stoiska partnerów akcji. Dla dzieci będzie konkurs rysunkowy "Moja Eko Toyota". Wszystko to w sobotę w godzinach od 12:00 do 18:00.

W niedzielę 28 czerwca rozegra się ostateczna walka o tytuł "Bezpieczny Kierowca 2015". W tym roku zawodnicy startują w czterech kategoriach: Generalna, Kobieca, TMMP i Liga Mistrzów. O 11:00 rozpoczną Mieszkańcy Wałbrzycha i okolic, o 12:30 Pracownicy Toyota Motor Manufacturing Poland a o 14:00 Liga Mistrzów - zwycięzcy poprzednich edycji. Przed zawodnikami kilka zadań za kierownicą samochodów, ale również sprawdzian z wiedzy z zakresu Przepisów Ruchu Drogowego i udzielania pomocy poszkodowanym.

Na uczestników finału czeka mnóstwo fantastycznych nagród. Wśród nich rowery, tablety, kamery sportowe i rejestratory jazdy. Wręczą je przedstawiciele sponsorów i partnerów akcji podczas ceremoni, która rozpocznie się o 16.30 na scenie w Galerii Victoria.

Wszystko zakończy Tombola, podczas, której wszyscy uczestnicy półfinału i finału dostaną pamiątkowe dyplomy i gadżety oraz zostanie rozlosowany wśród nich tablet.

- To już piąty rok z rzędu, w którym z przyjemnością wspieramy akcję Bezpieczny Kierowca, propagując przy tym bezpieczeństwo na drogach. Tegoroczny finał w Galerii Victoria to nie tylko szansa sprawdzenia jak rywalizują ze sobą najlepsi kierowcy z Wałbrzycha i okolic, ale także cała masa atrakcji, które w tych dniach przewidzieliśmy dla naszych klientów. Do ich dyspozycji oddamy m.in. tor gokartowy, symulator ekologicznej jazdy, moto-miasteczko, segwaye. Odbędą się także pokazy jazdy na trolejach oraz liczne konkursy z nagrodami dla klientów wałbrzyskiego centrum handlowego. Bogaty program najbliższego weekendu gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny. – tłumaczy menadżer ds. marketingu, Marcin Chwiałkowski.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group