Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 4321
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finałowy spektakl Brave Kids

Sobota, 2 lipca 2016, 11:10
Autor: red.
Wałbrzych: Finałowy spektakl Brave Kids
Fot. Robert Bajek
Wczoraj na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył się finałowy spektakl Brave Kids, z udziałem dzieci z Indonezji, Nepalu, Polski, Rumunii, Brazylii i Macedonii.

Wspólny pokaz wszystkich grup w ramach Brave Kids poprzedziły występy Zespołu Pieśni i Tańca "Wałbrzych” i prezentacje artystyczne w wykonaniu polskich dzieci rodzin goszczących uczestników Brave Kids. Do artystycznych prezentacji dzieci przygotowali liderzy Brave Kids. Finałowy spektakl powstał podczas dwutygodniowych warsztatów artystycznych, które odbywały się pod kierunkiem instruktorów Brave Kids: Marcina Misiury – aktora, reżysera i wykładowcy z Wrocławia i Piotra Szewczyka – tancerza, instruktora i choreografa z Wałbrzycha.

W ramach tegorocznej edycji międzynarodowego projektu edukacyjnego Brave Kids do Wałbrzycha przyjechały dzieci i młodzież z 5 krajów: Nepalu, Indonezji, Rumunii, Brazylii i Macedonii. Podczas spektaklu finałowego publiczności zaprezentowały się następujące grupy Brave Kids: grupa "Więcej Ścieżek" z Brazylii, grupa należąca do Fundacji "ROKPA" z Nepalu, grupa należąca do Fundacji "Czerwony Nos" z Indonezji, grupa działająca pod patronatem Rady Zapobiegania Przestępczości Nieletnich, reprezentująca placówkę dziecięcą "Babilon" z Macedonii, grupa "Mini Art Show" z Rumunii, oraz nasza Grupa Tańców i Pieśni Ludowych w Wałbrzychu, działająca przy Zespole Pieśni i Tańca "Wałbrzych".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group