Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2463
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gorce słabsze niż rok temu, a Juventur nie ma gdzie grać

Wiadomości: Region
Piątek, 23 lipca 2010, 11:42
Aktualizacja: 11:43
Autor: PAW
Piłkarze Juventuru martwią się, gdzie będą rozgrywać mecze w roli gospodarzy
Fot. red
Piłkarze zespołów występujących w klasie okręgowej ostro trenują i przygotowują się do zbliżającego się sezonu, a klubowi działcze mają ręce pełne roboty.

Twardy orzech do zgryzienia mają działacze Juventuru Wałbrzych. Zespół zaprezentował się w minionych rozgrywkach bardzo dobrze i zakończył sezon na wysokim 4. miejscu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w drużynie zajdą niewielkie zmiany personalne. Sen z powiek działaczom klubowym spędza jednak inna sprawa. Wciąż nie wiadomo, gdzie swoje mecze będzie rozgrywał Juventur, bowiem obiekt na Podzamczu wciąż czeka na remont, a boczne boisko na Ratuszowej już nie będzie służyć piłkarzom, bowiem rozpoczęła się tam inwestycja budowy Aqua Zdroju. Gdzie zatem zagrają piłkarze Juve?

Spore zmiany szykują się w Górniku Gorce. Zespół, który długo walczył o promocję do IV ligi, czeka prawdopodobnie przebudowa i odmłodzenie składu. Mówi się, że zespół opuszczą Piotr Kałoń (prawdopodobnie MKS Szczawno-Zdrój), Wojciech Bażyński (Polonia/Sparta Świdnica), Kornel Duś (Górni Wałbrzych). Zamiar rozstać z klubem mają też Maciej Duś oraz Artur Szatkowski. Na razie niewiele wiadomo o wzmocnieniach. Z pewnością w takiej sytuacji pojawia się szansa dla młodych wychowanków Górnika, by na poważnie zaistnieć w dorosłej piłce.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~kolos 23-07-2010 14:06
czekamy na wybory,podziękujemy wtedy rządzącej ekipie za "piękne" boisko na Podzamczu.Wstyd żeby takie osiedle co liczy tyle mieszkańców co nie jedno miasto nie ma nie miało przyzwoitego stadionu.7 lat budowy i wydano 700000 zł a teraz stoi odłogiem i czeka na remont.Juventur walczcie o to bo nawet nie ma gdzie pokibicowac w niedzielę lub sobotę.
~kolo 24-07-2010 14:23
Gorce mogą mieć duże problemy, ale tak to jest jak się ma swoich juniorów, a stawia się na obcych

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group